3D MODELLEME


3D Modelleme bir 3D Tasarım programı ile bilgisayar ortamında somut olan nesnelerin ya da hayali karakterlerin 3 boyutlu görselleştirmenize ve onları değiştirebilmemize olanak sağlar. Modelleme geniş bir kavramdır ve 3 boyuta sahip olan her ürün 3d görselleştirilebilir.

Organik modelleme, katı modelleme, karakter modelleme, mimari modelleme gibi birçok farklı alana sahiptir. Her biri kendi alanında 3 boyutlu çizim uzmanlığı ister. Firmalar iş alanları ile ilgili olan 3D görselleştirme yaptırmak istediklerinde bu ayrıma dikkat etmelidir.

3D modelleme fiyatları, 3D modellemenin tamamlanma süresi baz alınarak saat üzerinden ücretlendirilir. Fiyat politikası her firmada değişiklik gösterebilir. Tam anlamıyla reklam ve tanıtım faaliyetlerinizi bizimle daha hızlı, daha verimli, daha etkili bir hale getirebilirsiniz.

3 boyutlu mimari görselleştirme de en iyi modelleme ve en gerçekçi mimari renderları sunarak, inşaat ve mimari projelerinizin 3 boyutlu tasarımlarını birebir gerçekçi katı modelleme yaparak, ultra gerçekçi renderlar eşliğinde sunum ve 3d tanıtımlarınız için size teslim ediyoruz.

Belirli başlı modeller sanal ortam içerisinde gerçeğe dayalı ölçü ve derinliklerine bağlı bir şekilde oluşan şeylere 3d modelleme denmektedir. Farklı bir adlandırma olarak da 3 boyutlu bir modelleme denilebilir. 3d modellemenin yapımı 3d mimari görselleştirme ve 3d mimari

modelleme olarak da bilinmektedir. İngilizce dili yardımı ile aynı teknoloji kullanımı sonucu girmeyi başarmıştır. 3 boyutlu bir modellemede kullanılabilecek olan birçok ara yüz bulunmaktadır. Maya, 3DS Max, Cınema 4d, houdunı ve rhıno ara yüzleridir. Ve buna bağlı olarak bir yok yazılımda 3d mimari modelleme ile yapılabilir. Dünya üzerinde yaygın şekilde modellenen yazılımlar sıralananlardır


TAKİP EDİN

FACEBOOK

INSTAGRAM

YOUT TUBE


İLETİŞİM
Tel : 0537 562 90 20
E-mail : hs_icli@hotmail.com
Hüseyin İçli ©2017
Mega Tasarım